Reklama ant suoliukų

2015-02-13 13:42

Jeigu norite pradėti smulkų verslą reklamos srityje, tuomet šiame straipsnyje galite rasti įdomią idėją. Tai toks verslas, kur būsite atsakingas už nuomojamus reklamos plotus ant suoliukų, kurie gali būti įvairiose vietose. Jums tereikės:

  1. suprojektuoti ir pastatyti 50 lauko suolų. Būtina pasirūpinti, kad atliktų savo reklaminę funkciją, kad būtų labai gerai matomas reklaminis plotas ant nugaros arba suoliuko priekyje (priklausomai nuo suoliuko vietos).
  2. Suraskite ir gaukite leidimus 50 saugių vietų pastatyti suolus, pavyzdžiui, parkuose, vietose priešais mažmeninės prekybos parduotuvėse ir pan. Taipn pat, pavykus susitarti, suolus būtų galima statyti viešose žmonių susirinkimo vietose, polsio ir pramogų zonose, prekybos centruose.
  3. Reklamuokite reklamos plotus vietos verslininkams, kurie nori būti matomi imdami mėnesinį mokestį už reklaminį plotą. Sėkmingai įgyvendinus projektą, kaip rezultatą turėsite reklamos verslą, kuris gali būti valdomas iš namų, ir generuoja kasmetines pasyvias pajamas.