Nemokama reklama Google per Google My Business (Mano verslas)

2015-02-12 11:22

Tai gali stebinti, kad daug įmonių nežino apie galimybę reklamuotis nemokamai Google pagalba per Google My Business, nemokant už kiekvieną reklamos paspaudimą (Pay-per-click). Kas nemyli tam tikros nemokamos reklamos? Tai jūsų verslui padės būti geriau pastebimam, sulaukti daugiau klientų.

"Google" Mano Verslas: Skelbimų pavyzdžiai

Pavyzdžiui, jei ieškote "Cinema London" Prince Charles cinema užima pirmą vietą "Google" Mano Verslo paieškos rezultatuose. Ne per skurdūs rezultatai? Ypač atsižvelgiant į tai, kad tai visiškai nemokamai.

Taigi, esate pasiruošę šiek tiek nemokamai reklamai internete "Google"? Leiskite padėti.

Kaip Reklamuoti Google savo verslo anketą

Siekiant sukurti savo "Google" My Business nemokamą įrašą, turite turėti pasiruošę tokią informaciją

• Trumpas jūsų verslo aprašymas.

• Jūsų telefono numeris, adresas, interneto svetainė, darbo valandos, ir bet kuri kita kontaktinė informacija, kurią norite reklamuoti.

• Logotipas ar vaizdas, kuris atstovauja jūsų verslą (pavyzdžiui, biuro nuotrauka, kad klientai lengviau jus rastų).

Norėdami pakliūti į "Google" My Business sąrašą, atlikite šiuos paprastus veiksmus.

1 žingsnis: Nustatykite savo sąskaitą

Aplankykite http://www.google.com/business . Norėdami nustatyti savo verslą "Google" My Business, spustelėkite "Pasinerkite į Google"(Get on Google) mygtuką žemiau tekste" Gaukite savo verslą "Google" nemokamai ". Turėkite omenyje, kad jūsų "Google" My Business sąskaita bus prijungtas prie "Google" paskyros. Pirma, įsitikinkite, ar jūs dar nesate užregistruotas ir nesate sąraše. Turėkite omenyje, kad jūs galite redaguoti jau pateiktą informaciją apie verslą, bet kuriuo metu rodyti naują informaciją - tereikia prisijungti prie "Google" paskyros, Jei vis dėlto dar neturite paskyros, galite susikurti nuo nulio paspaudę"Pridėkite savo įmonę." Per paiešką suveskite savo įmonės pavadinimą, išmestų rezultatų sąraše paspauskite paskutinį variantą: “Ši vertė neatitinka. Pridėkite savo įmonę”.

2 žingsnis: Pateikite informaciją apie savo verslą

Kai paspausite 'Pridėti savo įmonę "Google" iš pradžių paprašys jūsų pateikti informaciją apie jūsų verslo būveinės vietą, taip pat verslo pagrindinį telefono numerį ir nurodyti veiklos kategoriją.

Jei neturite ofiso (ne visos vietinės įmonės aptarnauja klientus fizinėse parduotuvėse. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės dirba namų adresais. Kitos yra mobiliosios ir neturi pagrindinės vietovės), pažymėkite žymės langelį ties forma apačioje “Pristatau prekes ir teikiu paslaugas klientams jų vietovėse”.Jūs būsite nurodytas kaip aptarnaujamos srities įmonė. Tai leis jums sukurti paslaugų sritis, remiantis zip kodais ar miestais Tada, kai žmonės ieškodami verslo panašus į jūsų, jūsų verslas bus rodomas žemėlapyje per šį nustatytą intervalą.

3 žingsnis: Patvirtinkite savo verslą ir sutikite su paslaugų teikimo sąlygomis

Prieš baigiant registruoti savo verslą Google My Business sistemoje, jums reikės patvirtinti, kad informacija, kurią įvedėte yra tiksli, taip pat sutikti su "Google" My Business paslaugų sąlygomis.

4 žingsnis: Patikrinkite savo verslą

Prieš "Google" padarant jūsų reklama matoma visuomenei, ji turi patikrinti, ar jūsų verslas yra teisėtas. Tai padeda "Google" išvengti netikrų reklamų. "Google" paštu jums atsiųs atviruką per 1-2 savaites su patikros informaciją ir tolesniais veiksmais. Kaip alternatyva, galite patikrinti savo verslą telefonu. ( Štai kaip .) Jūs galite praleisti šį patikrinimo žingsnį dabar, jei norite, tačiau galiausiai, vis tiek jums reikės patikrinti savo verslą, jei norėsite, kad jūsų nemokama "Google" reklama būtų gyva.

5 žingsnis: Užpildykite savo verslo informaciją Google+

Kaip jau minėjau anksčiau, "Google" dabar naudoja informaciją iš jūsų verslo "Google+" puslapio, todėl kitas žingsnis yra pradėti redaguoti savo "Google+" puslapį. Spauskite raudoną "Redaguoti" mygtuką puslapio viršuje. Tada pradėkite pildyti savo įmonės informaciją. Būtinai pridėkite raktažodžius, kuriais norite, kad klientai jus rastų.

6 žingsnis: Optimizuokite savo verslą "Google+" puslapyje

Nors informacija, kurią pirmiau pateikėte yra visa, ko reikėjo "Google", kad jūs būtumėte įtrauktas į Google My Business paieškos rezultatų sąrašus, vistiek būtų protinga skirti šiek tiek papildomo laiko optimizuoti "Google+ puslapį". Siekiant optimizuoti savo "Google+" puslapį, spustelėkite rodyklę žemyn viršuje kairėje šalia "Mano verslas" ir pasirinkite "Google+" Page ".

Ką Optimizuoti "Google+ Page:

•Viršelio nuotrauka: Įkelti aukštos kokybės, įtikinamą vaizdą kaip jūsų puslapio viršelio nuotrauka. Šis paveikslėlis turėtų reprezentuoti savo verslą, taip pat turi būti patrauklus ir traukiantis akį.

•Jūsų istorija: Aiškiai ir glaustai paaiškinkite apie jūsų verslą. Parenkite savo verslo aprašymus ir pateikite informaciją apie produktus / paslaugas. Pridėkite bet kokius raktažodžius, kuriais norite, kad klientai jus rastų.

•Nuorodos: Pridėti visas papildomas nuorodas, kokių tik norite, kad lankytojai patikrintų.

•Nuotraukos ir vaizdo įrašai: Norėdami, kad jūsų puslapis būtų įdomesnis lankytojams, pridėkite nuotraukų ir vaizdo įrašų apie savo verslą, produktus / paslaugas, kuriuos jūs siūlote, ar dar ką nors, susijusio su jūsų įmone.

•Būsenos atnaujinimai, renginiai, ir apklausos: Laikykite savo verslo puslapį “šviežią”, reguliariai dalinantis informacija, atnaujinant būseną, skelbiant informaciją apie renginius, bendraujant su savo pasekėjais, talpinant apklausas.

•Atsiliepimai: Reaguoti į atsiliepimus apie jūsų verslą.

•Nustatymai: Tvarkyti savo puslapį per nustatymus, esančius kairėje išskleidžiant navigaciją.