SEO kursai Lietuvoje - naujiena!

2014-04-13 22:12

Nuo 2013 metų Lietuvos rinkoje pasirodė nauja paslauga - SEO kursai. Tokių mokymų pirmieji iniciatoriai - VšĮ "IT Psichologija". Kursuose dalyvavę asmenys negaili gerų atsiliepimų apie mokymų kokybę, mini, kad įgytas žinias kuo puikiausiai gali pritaikyti praktikoje.

Kas dar nesusipažinote, tai SEO (Search Engine Optimization) - internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemose, tokiose kaip Google, kad su tam tikrais raktiniais žodžiais jūsų internetinę svetainę mestų pirmesnę paieškos rezultatuose už kitas internetines svetaines, pamildomai nemokant pinigų už reklamą (pvz.: Google Adwords).

Šiek tiek informacijos apie pačius SEO kursus

Kadangi paslauga yra nauja, o norinčiųjų dalyvauti yra daug - dalyvių skaičius nuolatos yra ribotas. Pačių kursų vedimo forma taip pat yra novatoriška - parengta nuololinio mokymo principu. Kursai vyksta 45 dienas, kiekvieną iš dienų reikia skirti valandą laiko, kad mokinys susipažintų su nauja tema ir pamėgintų įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Jei kyla klausimų, tam tikroje sukurtoje internetinėje erdvėje, galima pateikti klausimus ir diskutuoti su kitais kursų dalyviais, bei sulaukti atsakymo, konsultacijos iš kursų vadovo. Tokia mokymų vedimo forma yra patraukli tiems, kuriems sunku planuoti savo laiką, ar negali fiziškai salyvauti mokymuose tam tikroje numatytoje vietoje. Nuotolinio mokymo kursai yra puiki galimybė sudalyvauti asmenims iš įvairiausių miestų, kurie besidomis internetiniu verslu.

Kursus veda VšĮ IT Psichologija vadovas - Linas. Jis SEO srityje dirba jau virš 8 metų. Asmeniškai pažįsta didžiąją dalį Lietuvos SEO specialistų bei turi gausų raktažodžių ir svetainių portfolio(en/lt).

Kursus baigę dalyviai gauna pažymėjimus, kad išklausė SEO kursus, o tie, kurie išlaikė SEO egzaminą, gauna SEO sertifikatą - dokumentą, įrodantį, kad žmogaus turi įgūdžius ir žinias seo srityje.

Pinigų grąžinimo garantija

Viešoji įstaiga siūlo gana patrauklias kursų įsigyjimo sąlygas su pinigų grąžinimo garantiją. Po kursų išklausymo, dalyviai per 2 savaites turi teisę susigrąžinti pinigus, jeigu: buvo nenaudinga, nekokybiškai suteikta paslauga, nepatiko ir pan.

Taigi, turite galimybę išmokti naujo, gerai apmokamo amato - optimizuoti svetaines paieškos sistemose. Savo žiniomis ir patirtimi su jumis yra pasiryžusi pasidalinti VšĮ "IT Psichologija".

Daugiau informacijos ieškokite internetiniame puslapyje http://www.seo-kursai.lt/