Sporto klubas „Apelsinas“: „Apie jus gali išgirsti pas mus!”

2014-02-09 13:31

Inovatyvus, klaipėdietiškas ir visuomet pilnas pozityvios energijos sporto klubas “Apelsinas” - ne tik puiki vieta pasirūpinti savo sveikata bei išvaizda. “Apelsino” sporto salės - ideali erdvė ir jūsų verslo reklamai.

Mūsų sporto klubų aplinka suteikia dideles galimybes išgirsti, pamatyti, perskaityti ir susipažinti su įvairiausiais būdais reklamuojamu produktu ar veikla. Audio ir video klipai, lankstinukai, leidiniai, reklaminiai stendai bei iškabos – visa tai ras tinkamą ir matomą vietą erdviose “Apelsino” salėse!

Kodėl verta reklamuotis pas mus? Jūsų dėmesiui – 5 išsamūs ir motyvuoti atsakymai.

  • „Apelsino“ sporto klubų lankytojų visumą sudaro aktyvūs, investuojantys į savo sveikatą, 20-50 metų amžiaus klientai. Vidutines ir didesnes nei vidutines pajamas turintys žmonės, gali sau leisti lankytis sporto klubuose, jie gali tapti ir jūsų klientais!
  • Daugiau nei pusė (apie 60 proc.) mūsų klubų lankytojų sudaro moterys. Dažniausiai jos priima sprendimus pirkti ir išleisti. Jei vystote verslą, kuris skirtas moterims – drąsiai reklamuokitės „Apelsine“!
  • Grupinių ir individualių treniruočių metu didžiuosiuose sporto klubo televizorių ekranuose transliuojama reklama – puikus būdas atkreipti dėmesį į tai, ką norite pranešti.
  • Laukdami treniruočių pradžios arba joms pasibaigus vaišindamiesi arbata bei sveikatinimo kokteiliais, klaipėdiečiai domisi spaudos leidiniais, lankstinukais. Vientisa mūsų sporto klubo erdvė patogi bet kokiai vizualinei reklamai. Ji bus matoma ir sportuojant, ir atokvėpio minutėmis.
  • „Apelsinas“ – patraukli vieta jūsų kūrybos, ar gaminamos produkcijos pristatymui. Kartu su jumis mes mielai pakviesime klaipėdiečius susipažinti su naujais sveiko maisto patiekalais ar produktais, padėsime surengti knygos ar leidinio pristatymą.

Reklamuokitės sporto klube „Apelsinas“ – čia yra visos galimybės būti pamatytiems, išgirstiems ir įvertintiems!

Tel. (46) 25 99 22
Mob. 8 652 46477
El. paštas rinkodara@apelsinas.lt
www.APELSINAS.lt
www.facebook.com/ApelsinGym