Reklama sporto renginių metu

2013-10-02 21:38

Ko gero daugelio varžybų metu kiekvienas iš mūsų esame pastebėję, jog sporto salėse, aikštėse ar kitose erdvėse gausu reklamos stendų. Tai tapo neatsiejama krepšinio rungtynių dalimi”, – teigė M.Balčiūnas, kuris yra ir „FIBA Europe” valdybos narys. Jeigu sporto renginys yra masinis, svarbus ar gerai išreklamuotas, natūralu, salės prisipildys žiūrovų, o dar daugiau žiūrovų sporto varžybas stebės per televizijos ekraną. Yra galimybė būti pastebėtam tarptautinėse erdvėse, jei varžybos bus transliuojamos ir per užsienio kanalus. Dažniausiai tokie renginiai būna transliuojami per televiziją, neretai tiesiogiai, todėl tokio tipo reklama yra gana brangi. Taip pat reklamos kompanija neretai papildomai rodoma krepšinio laidų metu, krepšinio reklamos metu. Dažniausiai dėl galimybės reklamuotis norimame stende ar kitoje vietoje, reikia kreiptis į renginio organizatorius gana iš anksto.

"ETN Baltic" bendradarbiaudama su Lietuvos krepšinio klubais bei krepšinio organizacijomis (BBL, LKL, LKF) turi išskirtinę teisę transliuoti reklamą krepšinio varžybų metu. Naudojami reklamos įrenginiai “LED”.

Sporto renginių metu, kurie vyksta lauko erdvėje, ypatingai, kuomet renginio dalyviai turi judėti iš vieno taško į kitą, siūloma naudoti nestandartines reklamos integracijas. Tokio renginio kaip bėgimas metu galime matyti keletą prekinių ženklų, kurie įsilieja į gausų dalyvių būrį. Tokiai reklamai nereikalingas labia didelis biudžetas, o nauda gaunama nemenka: reklamuojatės renginio metu dalyviams, jo žiūrovams, o taip pat vyksta papildoma sklaida po renginio. Savo reklaminį ženklą galite pamatyti per žinias, laikraščiuose ar internetiniuose puslapiuose, kuriuose yra aprašytas renginys. Nestandartinės integracijos sporto renginiuose sprendimus siūlo įmonė “Media House”, įsikūrusi Vilniuje.

TikReklama komanda