Reklamos išnešiojimo per paštą paslauga

2013-02-18 17:38

Tiems, kas norėtų tradicinės reklamos būdo - jos išnešiojimo po pašto dėžutes, siūlome nepamiršti, kad Lietuvos paštas teikia šią paslaugą, na o įkainiai yra įkandami. Tai gali būti bet kokia spausdintina reklama: skrajutės, brošiūros, atvirukai, kuponai, žurnalai, laikraštukai, vokai, meniu,o taip pat ir įvairiausi mėginukai. Jums tereikia užtikrinti, kad paruošite tinkamą reklamos turinį, kuris atkreips klientų dėmesį, patrauks akį, klientai įsimins jūsų prekės ženklą ar nusipirks jūsų siūlomą daiktą/paslaugą. Paštas jums gali pasiūlyti ir kitas reklamines paslaugas, tokias kaip skrajutės maketavimas, spausdinimas.

Lietuvos paštas siūlo:

Neadresuotosios reklamos pristatymo paslaugą (neadresuotosios reklamos įkainius rasite paspaudę šią nuorodą). Minimalus reklamos užsakymo skaičius turėtų būti 1000 vienetų.

Reklamines siuntas: vokai, katalogai, produktų mėginiai, knygos, DVD diskai ir dar daug įvairių formų – visa, ką galite išsiųsti paštu kaip reklamines pašto siuntas. Minimalus reklaminių siuntų užsakymas 500 vnt. Reklaminių siuntų įkainius rasite apspaudę nuorodą Lietuvoje. Įkainiai užsienyje.

Reklama paštuose: tai gali būti plakatas klientų aptarnavimo salėje, ant lango (būtų matomas iš abiejų pusių - lauko ir vidaus), reklama reklaminiuose stovuose, reklaminės skrajutės ar mėginio įteikimas kartu su apmokėjimo kvitu, reklama ant pinigų lėkštutės, lauko reklama ar užsakovo prekės eksponavimas prie TP prekių.

Daugiau informacijos teiraukitės: reklama@post.lt.

85 274 4138, 85 239 8309 Vilniuje