UAB "Akovita" (reklaminių maišelių gamyba) - Reklamos įmonių katalogas

UAB "Akovita" (reklaminių maišelių gamyba)

Bendrovė yra Lietuvos pakuotojų asociacijos narė. UAB "Akovitos" ištakos siekia 1989 metus, o dabartinis pavadinimas užregistruotas 1994 metais. Nuo to laiko įmonė dirba pakuotės srityje.
Įmonės išskirtinumas - prisitaikymas prie klientų poreikių. Nesiekiame įpiršti tik savo gaminamo siauro asortimento, o siūlome labai platų pasirinkimą.

Įmonė siūlo bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galimi pigiaus iir labai solidūs sprendimai, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų. Siūloma kokybiška nuotraukinė spauda (ir mažais tiražais) bei reta rotograviūrinė spauda. Nuolat prekiaujama plėveliniais ir popieriniais maišeliais su rankenėlėmis.

Siūlo daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias - vieninteliai Lietuvoje. Svarbiausia - daugelį galima nusipirkti be užsakymo. Orientuojamasi ne į pigiausią, o į kokybišką pakuotę.

Dar vienas išskirtinumas - proginė pakuotė. Stengiamasi metinėms šventėms pateikti atitinkamos tematikos maišelius dovanoms supakuoti ir sudėti.

Įmonė priima grįžtamąjį ryšį iš savo klientų ir nuolatos gerina kokybę, auga.

Norėdami sužinoti Akovotos reklaminių maišelių ar pakavimo maišelių kainas nuo 5000vnt. turite užpildyti specialią formą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą. Kairėje paspauskite "užsakymas"

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: info@pako.lt
Telefonas: (8-5)2312066
Adresas: K.Kalinausko g.
9/7 LT-03107 Vilnius
Miestas: Vilnius
Tinklapis: http://www.pako.lt/

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: