"InSpe" reklamos studija - Reklamos įmonių katalogas

"InSpe" reklamos studija

Reklamos studija InSpe - didžiausia ir plačiausią paslaugų spektrą teikianti reklamos agentūra Lietuvoje.

Dvidešimtmetė InSpe sukaupė išskirtinę patirtį dirbant su įvairiais reklamos projektais, yra vertinama ir kitų Europos šalių įmonių.

Tai patikima reklamos studija, kuri gerbia kiekvieną užsakovą, įsigilina į partnerio poreikius ir pasiūlo optimaliausius sprendimus. Teikiamos paslaugos yra profesionalios, dirbama su suburta ekspertų komanda ir nuolatos tobulėja.

Ši įmonė atlieka tiek reklamos planavimo ir kūrybos, tiek įvairius gamybos darbus.


Teikiamos paslaugos:

Firminis stilius. Firminis ženklas, įmonės įvaizdžio formavimas, reklaminis fotografavimas.

Kompleksinė reklama. Išankstinė ir esama rinkos analizė, media plano parengimas, kūrybos darbai, reklaminė kampanija, reklaminės produkcijos gamyba, reklama masinėse informacijos priemonėse laikraščiai, radijo stotys, žurnalai, TV.

Spausdinta produkcija. Plakatai, skrajutės, bukletai, verslo kortelės, karuliai, personalizuoti gaminiai, atvirukai, kvietimai, dokumentai su apsauga, firminiai vokai, užrašų lapeliai, lipnūs lapeliai, knygų skirtukai su logotipu.

Spausdinimas. Ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, didelio formato spauda, tampografinė spauda, šilkografija.

Darbai po spausdinimo. Lankstymas, bigavimas, laminavimas, klijavimas, segimas (kilputėmis, spirale), kirtimas, kampų apvalinimas, auksavimas, reljefinio atvaizdo įspaudimas, numeravimas, skylučių gręžimas, lakavimas ofsetiniu ir ultravioletiniu laku, parinkimas, numeravimas.

Skaitmeninė spauda. Žurnalai ir knygos, mokomoji, prezentacinė ir marketingo medžiaga, vizitinės, nuolaidų kortelės, diplomai, padėkos raštai, kainynai ir pažymėjimai, projektai ir moksliniai darbai, ataskaitos, brošiūros, sąskaitos, įvairi kintama informacija, bilietai, personalizuoti reklaminiai laiškai, kvietimai ir proginiai atvirukai, reklaminiai lankstukai ir plakatai, skrajutės, lipdukai, etiketės.

Ženkliukai. Magnetukai - žinučių laikikliai-ženkliukai, firminiai atidarytuvai-magnetukai, firminiai veidrodėliai.

Lauko reklama. Iškabos, stendai, tūrinės raidės, šviesdėžės, reklama ant transporto, vitrinų ir interjero apipavidalinimas, reklama ant visuomeninio transporto, reklama degalinių tinkluose, reklama lauko ekranuose, reklaminių plotų nuoma.

Verslo dovanos ir suvenyrai. Tradicinės verslo dovanos, reklaminiai šratinukai, reklaminiai magnetukai, firminės taurės, bokalai, reklaminiai puodeliai, reklaminiai laikrodžiai, reklaminė arbata ir kt.

Naujametinė produkcija. Firminiai kalendoriai, šokoladinė reklama, skambanti reklama, kalėdiniai atvirukai, firminė dėžutė šampanui.

Nėra pateikusi kainų.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: info[eta]inspe.lt
Telefonas: Tel.+37052395900Tel.,faks.+37052395901Mob.+37065992125
Adresas: Savanorių pr. 178F, 03154 Vilnius
Miestas: Vilnius
Tinklapis: http://www.inspe.lt

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: