UAB "EnterNet" - Reklamos įmonių katalogas

UAB "EnterNet"

SEO paslaugas užsisakyti šioje įmonėje verta, nes čia siūloma visiems prieinama optimizavimo kaina. Darbus atlieka tikrai nedidelėmis kainomis, nes Lietuvoje, ką galima pastebėti peržiūrint svetaines, seo paslaugomis naudojasi labai nedidelė dalis tinklapių savininkų, todėl nedidelėmis pastangomis galima pasiekti labai gerą rezultatą.

Galėsite atsisakyti visų kitų reklamos būdų, kuriuos naudojate, nes nėra nieko efektyviau už SEO.

Atliktiems darbams suteikiama 100% garantija. Gavę pirmą įmoką optimizuoja svetainės turinį ir iškelia svetainę mažiausiai į top dešimtuką. Jei yra noras ir reikalas siekti aukštesnių pozicijų tariamasi dėl tolesnio bendradarbiavimo plano. Lietuvoje visada galima pasiekti bet kokią norimą poziciją, net ir pirmą.

SEO kaina priklausys nuo Jūsų konkurentų pozicijų internete ir užklausos populiarumo. Tai reiškia: jei Jūsų konkurentai savo tinklapius optimizavo gerai, norint juos aplenkti teks mokėti daugiau. Gera žinia - tokių svetainių yra mažai, išskyrus keletą sričių pvz. naujienos, langai, finansai.

Didelę įtaką kainai taip pat daro svetainės turinys, jo kiekis ir kokybė. Kuo daugiau unikalaus turinio, tuo paprasčiau pasiekti geresnius rezultatus už mažesnę kainą. Ryšium su nauju Google algoritmu "Panda", kuris labai pablogino svetainių, turinčių mažai unikalaus turinio padėtį, dabar daugeliu atvejų gerų rezultatų galima tikėtis tik mokant kiekvieną menesį tam tikrą sumą. Pas mus dažniausiai seo kainos svyruoja nuo 200 (58 EUR)iki 1000 litų (290 EUR) per mėnesį. Iš kitos pusės, pasirinkus tokį mokėjimo modelį, galime užtikrinti beveik bet kokias pozicijas Google paieškos rezultatuose, ko dažnai nepavyksta padaryti mokant vienkartinį mokestį.
Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: enternet[eta]enternet.lt
Telefonas: +37069003000
Adresas: Šv.Stepono5Vilnius
Miestas: Vilnius
Tinklapis: http://seopaslaugos.com/

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: