EuroEGO - Reklamos įmonių katalogas

EuroEGO

Įmonė siūlo gana platų paslaugų spektrą ir pasirūpina, kad produkcija greitai ir saugiai pasiektų Jus. Su įmone galite tartis ir dėl barterinių mainų - paslauga už paslaugą.

Įmonės veikla:

Prekyba ir gamyba: įmonė gamina, surenka ir prekiauja įvairiais ekspoziciniais, mobiliais stendais, iškabomis, brošiūrinėmis, grindų stovais, baneriais, atitvarais, info-stalais, konstrukcinėmis sistemomis, LED ekranais ir LED grindų plokštėmis, popup sistemomis, reklaminiais video stendais, plastikiniais ir aliumininiais rėmais, pertvaromis, vitrinomis, vėliavų stiebais ir kt. Dauguma produkcijos gaminama pagal individualius užsakymus!

Paslaugos: atliekami įvairių gaminių, produktų ir paslaugų apipavidalinimo ir dizaino darbai. Paruošiama foto ir video medžiaga, atliekamos animacijos, retušavimo ir foto montažo darbai.

Maketavimas ir leidyba: atvirukai (spausdinti, elektroniniai statiški ir animuoti), bilietai, brošiūros, lankstinukai, etiketės, firminiai blankai, vokai, prekės ženklai, iliustracijos, pakuotės, kalendoriai (sieniniai, staliniai, kišeniniai), kvitai, katalogai, knygos, kvietimai, bukletai, logotipai, maišeliai, nuolaidų kuponai, padėkos, reklaminiai paslaugų katalogai, plakatai, vėliavos, reklaminiai lankstukai, žurnalai, sąskaitų-faktūrų šablonai, blankai, skrajutės, vizitinės korteles ir daug daugiau ...

Nuoma: surenkami ir nuomojami parodiniai stendai ir jų dalys, papildoma įranga. Parodinė įranga gali būti pristatyta visoje Lietuvoje ir į kitas, užsienio šalis. Įmonė gali paruošti eskizus, 3D vizualizaciją, pateikti nestandartines idėjas, bei jas įgyvendinti.

Atvežimas ir sumontavimas: pagal kliento poreikius, užsakyta įranga pristatoma ir surenkama visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, Europos Sąjungos šalyse, bei kaimyninėse šalyse.

Įmonė nepateikusi kainų

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: info[eta]euroego.lt
Telefonas: Tel.:+37060631237;+37060512959;Fax.:+37052060814
Adresas: P.Lukšiog.7,LT-08221Vilnius,Lithuania
Miestas: Vilnius
Tinklapis: http://www.euroego.lt

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: