Radijo stoties "M-1" reklama - Reklamos įmonių katalogas

Radijo stoties "M-1" reklama

Radijo stotis M-1 yra puikiai žinoma plačiai Lietuvoje, gali būti klausoma internetu ir yra mėgstama ypatingai jaunimo. 1989 metų pačiame gale, gruodžio 31 d., pradėta pirmoji radijo stoties M-1 tiesioginė transliacija. Tai pirmoji komercinė radijo stotis nepriklausomoje Lietuvoje bei visoje Rytų Europoje. Šiuo metu radijo stotis M-1 labai ypatingą dėmesį skiria klausytojams, kurie visada lydėjo ir lydi M-1.
Šiandien M-1 gyvena šūkiu: GYVENKIME LINKSMIAU!
Yra Radijo stočių top trejetukas LR1, M-1 ir „Lietus“, kuris nuolat kovoja dėl lyderio pozicijų pagal auditoriją. Radijo stotis M-1 gali pasigirti, kad išlieka pirmoje pozicijoje pagal savaitės pasiekiamą auditoriją: pagal TNS 2010m. tyrimų duomenis M-1 pirmauja visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o Kaune užima pirmąją vietą.
Radijo auditorijos tyrimas Lietuvoje atliekamas naudojant dienoraščio, metodiką, kuomet atsitiktinai parinkti respondentai 15 minučių tikslumu žymi, kokiomis valandomis klausėsi tam tikros radijo stoties.

Visą reikiamą informaciją apie siūlomą reklamą M-1 radijo stotyje ir internetiniame puslapyje rasite paspaudę šią nuorodą.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: reklama[eta]m-1.fm
Telefonas: (8-5)236038,faks.:(8-5)2360388.
Adresas: Laisvėspr.60,
05120Vilnius
Miestas: Vilnius
Tinklapis: http://www.m-1.lt

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: