GrabMedia (Reklama viešajame transporte ant keleiviams skirtų laikytis rankenų) - Reklamos įmonių katalogas

GrabMedia (Reklama viešajame transporte ant keleiviams skirtų laikytis rankenų)

Tikriausiai daugelis atkreipėte dėmesį į specialias rankenas viešajame transporte, skirtas laikytis kelieviams, ant kurių klijuojama reklama.
GRABMEDIA – naujas projektas šalyje, kurio tikslas – išnaudoti daugelyje šalių paplitusį reklaminį kanalą – reklamą viešajame transporte.
Lietuvos miestų autobusuose bei troleibusuose įdiegtos keleiviams laikytis skirtos rankenos, kurios ne tik padidina keleivių saugumą ir komfortą, bet yra ir puiki priemonė bet kokio pobūdžio reklamai. Reklaminis plotas yra žmogaus akių lygyje, todėl reklama tikrai neliks nepastebėta. Užsienio kompanijos, teikiančios panašaus pobūdžio paslaugą, atliktų tyrimų duomenimis, reklamos pastabumas rankenose siekia 93%.

Įmonė turi didelį reklamos tinklą 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena. Reklama matoma apie 15 valandų per parą.

Į Jūsų pageidavimus čia bus operatyviai reaguojama: reklama bus greitai patalpinta ir, esant poreikiui, greitai pašalinta.

Jums siūlomos šios paslaugos be papildomo mokesčio: spauda, patalpinimas/nuėmimas, priežiūra, kampanijos nuotraukos, informavimas apie kampanijos eigą.

Siūlomos ir papildomos paslaugos, tokios kaip:
Viešojo transporto išorės reklamą: 9 miestuose klijuojama reklama ant autobusų troleibusų ir mikroautobusų. Pasirūpinama spauda, klijavimu, nuklijavimu ir projektų suderinimu su savivaldybėmis. Siūlomos įvairios reklamos ant viešojo transporto galimybės ir variantai, padedantys sutaupyti. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir netaupoma kokybės sąskaita. Profesionaliai atliekami apipavidalinimo darbai ir rūpinimasis jų ilgaamžiškumu ir išvaizda visu kampanijos laiku.

Įmonė nepateikusi kainų

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

* Vardas:
El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Valdo pavardė:
El. paštas: info[eta]grabmedia.lt
Telefonas: +37052409788;+37060000574
Adresas: Vingriųg.6,(3aukštas)Vilnius,Lietuva,LT-01141
Miestas: Didmiesčiai
Tinklapis: http://www.grabmedia.lt/

Susisiekti

* Vardas, Pavardė:
* El. paštas:
* Žinutė:
* Prezidento Rolando pavardė: